Op 9 februari had een groot deel van de selectie hun eerste voorwedstrijd. Voor een aantal meiden was dit zelfs hun allereerste wedstrijd!

Zaterdagochtend was Laura aan de beurt. Zenuwachtig was ze niet. Ze heeft heel netjes geturnd en vooral ook erg genoten!
In de middag mochten Christelle, Angie, Phebe en Lynn hun oefeningen laten zien. Voor sommigen erg spannend, maar ondanks de spanning zijn er toch weer mooie resultaten behaald en angsten overwonnen!
‘S avonds heeft Sharita mooie nieuwe elementen laten zien met erg goed resultaat. Tegelijkertijd was Romée goed bezig aan de andere kant van de zaal en weet zij nu welke nieuwe dingen ze wilt leren!

Als laatste mochten Lotte, Eva en Naomi vandaag nog laten zien wat ze kunnen. Ook deze meiden hebben erg hun best gedaan en waren erg tevreden met de behaalde resultaten!

Het was een weekend met leermomenten maar ook zeker een weekend vol momenten om trots op te zijn. Op naar de volgende voorwedstrijden!